Майстер з ремонту телевізора

Ремонт телевізора (Одеса), виклик майстра на дім:


Ремонт 3D, led, lcd телевізорів

Ремонт кінескопних телевізорів

Ремонт плазмових телевізорів
Майстер підкаже вартість ремонту телевізора:
+38(063)817-07-20; +38(095)153-888-0 (VIBER)Наші переваги:Телемайстер на дім

Виклик майстра додому в зручний для Вас час

Терміновий виїзд

Гарантія на ремонт і нові запчастини

Ціни на ремонт

Кращі ціни на ремонт телевізорів

Неповний список виробників,
телевізори яких ми ремонтуємо:

Телевізори

Ремонт телевізора - ціни краще нікуди!

Сучасну квартиру важко уявити без телевізора. Вони стали невід'ємною частиною нашого побуту, нашими провідниками в світ інформації. Тут тобі і пізнавальні шоу, і розваги, і навіть спілкування - весь світ в одному предметі.


Чому телевізор зламався?

На жаль, при всіх своїх перевагах, біля телевізорів є одна неприємна властивість: вони не вічні. Поломка завжди виникає в невідповідний момент, і навіть наявність другого (а іноді і третього) телевізора в будинку не рятує. У чому може ховатися причина того, що «ящик» перестав показувати?Які види поломок зустрічаються найчастіше?

Який би телевізор не стояв у вас вдома - старий кінескопний або сучасна «плазма», специфіка поломок залишається однією і тією ж. Найбільш популярні скарги на роботу телевізора:


Ремонт телевізорів вдома (Одеса і Одеська область) або вивезення в майстерню?

Професіонали нашої майстерні займаються ремонтом телевізорів практично будь-яких моделей і марок, як зарубіжних, так і вітчизняних виробників.


З більшою частиною проблем, що виникли в роботі телевізора, майстер може впоратися на дому у замовника без необхідності їхати в сервіс. Винятком з цього правила можуть бути «найсвіжіші» моделі ТВ. Якщо для кінескопного телевізора 90% несправностей можна вирішити за місцем (крім, хіба що, згорілого кінескопа), то чим пізніше була випущена дана модель цифрового телевізора, тим вищими стають його шанси відправитися в майстерню.


Рідкокристалічні телевізори в половині випадків можна відремонтувати на дому. Приводом відвезти телевізор після діагностики в майстерню може служити хіба що необхідність в перепрошивці цифровий плати. Якщо ж мова йде про ремонт плазмових панелей і LED, то ремонт в Одесі, швидше за все, будуть робити вже в майстерні. Для коректного розбору і діагностики цих видів ТВ необхідно досить специфічне обладнання, а відповідні умови праці можливі тільки в цеху.


Якщо для усунення поломки необхідно відправити «пацієнта» в майстерню, не поспішайте засмучуватися. Це зовсім не означає, що вам доведеться витрачати свій дорогоцінний час і гроші на поїздку, а після самостійно забирати телевізор. Наші майстри все зроблять самі: доставлять в майстерню, проведуть необхідні ремонтні роботи, а після в зазначений день і час повернуть вже робочий апарат. А оплата послуги з транспортування техніки «в обидві сторони» обійдеться вам значно дешевше, ніж якби ви самостійно доставили телевізор на таксі.

Ремонт телевизорів майстер отзывы:10.0 из 10.0: 10 голосов 15 комментариев.