Ремонт телевізорів

Майстер по ремонту телевізорів (Одеса):


Ремонт 3D, led, lcd телевізорів

Ремонт кінескопних телевізорів

Ремонт плазмових телевізорів
Майстер підкаже вартість ремонту телевізора:
+38(063)817-07-20; +38(095)153-888-0 (VIBER)Наші переваги:Телемайстер додому

Виклик майстра додому в зручний для Вас час

Терміновий виїзд

Гарантія на запчастини та ремонт

Ціни на ремонт

Ремонт телевізорів за найкращими цінами

Неповний список виробників,
телевізори яких ми ремонтуємо:

Телевізори

Ремонт телевізорів (Одеса) недорого: виклик майстра додому

Якщо виникла необхідність викликати майстра на дім, вам варто лише зателефонувати до нашого сервісного текст і описати, що за проблема виникла. Уже в найближчі 15 хвилин з вами зв'яжеться досвідчений телемайстер з вашого району, з яким можна буде обговорити, коли і в який час вам зручніше за все буде провести діагностичні роботи. Також у майстри ви зможете уточнити вартість і ціни робіт, а також приблизні терміни ремонту.

Більшість поломок вдається усунути під час першого ж візиту. Спеціаліст завжди приїжджає на виклик з необхідним запасом запчастин, які можуть знадобитися, що істотно прискорює процес ремонту. Якщо ж несправність досить серйозна і усунути її за місцем немає можливості, після проведення комплексної діагностики та визначення поломку, що призвела до дефектів, майстер по ремонту телевізорів (недорого) запропонує вам найбільш оптимальні варіанти вирішення цієї проблеми.


Скільки може коштувати виїзд майстра (Одеса)?

У межах Одеси діагностичний виїзд майстра безкоштовний. Виїзд в день замовлення не буде включати в себе надбавку у вартості за терміновість, як це буває у компаній-конкурентів. При відмові від ремонту ви оплачуєте тільки саму діагностику. Вартість діагностичних робіт і виїзду майстра по Одеській області варто уточнювати у оператора.


Який термін гарантії надається компанією після ремонту?

Залежно від загального стану конкретного пристрою, гарантійний термін може становити до 12 місяців після проведення ремонтних робіт. Чому ми надаємо гарантію, порівнянну з гарантією виробника на новий телевізор? Ми дбаємо про якість наших послуг. Всі сервісні інженери нашої компанії не тільки мають вищу технічну освіту, а й постійно проходять курси підвищення кваліфікації. Для ремонтних робіт використовується тільки сертифіковані запчастини та інструменти, рекомендовані заводом-виробником.


Які запчастини використовуються нами під час ремонту в Одесі?

На відміну від більшості інших телемайстернь, ми не займаємося скупкою застарілої телетехніки, котра вийшла з ладу. Ви можете бути впевнені, що в ваш телевізор встановлять виключно нові і якісні деталі і вузли. Всі комплектуючі закуповуються або безпосередньо у заводу-виготовлювача, або через офіційних українських дилерів. Якісні деталі і високий рівень підготовки ремонтних фахівців дозволяють нам мінімізувати кількість гарантійних ремонтів: вони просто перестають бути потрібні.


Види ремонту, що надаються майстерні

Постійний контроль ринку сучасного ТБ-обладнання дозволяє нашим спеціалістам набути необхідний багаж знань і проводити ремонтні роботи будь-якого рівня складності:Висока швидкість ремонту телевізорів (ціни від 100 грн) безпосередньо залежить від постійної наявності необхідних запчастин, які пройшли сертифікацію, на складі. У разі, якщо деталь, необхідна для ремонту конкретно вашого апарату, на складі відсутня, ви зможете скористатися столом замовлень прямо в телемайстерні. Доставка запчастин займає часто не більше доби, тому у вас немає причин турбуватися, що ремонтні роботи невиправдано затягнуться.


Крім зазначеного переліку ремонтних робіт, ви завжди зможете звернутися до наших майстрів по ремонту телевозора за порадою щодо грамотної експлуатації телеустаткування.

Майстер з ремонту телевізорів отзывы:10.0 из 10.0: 10 голосов 15 комментариев.