Телемастер

Ремонт телевізорів SONY (Одеса)


Ремонт 3D, led, lcd телевізорів

Ремонт кінескопних телевізорів

Ремонт плазмових телевізорів
Дізнайтеся приблизну вартість ремонту телевізора:
+38(063)817-07-20; +38(095)153-888-0 (VIBER)Наші переваги:Телемайстер на дім

Виклик майстра додому в зручний для Вас час

Терміновий виїзд

Гарантія на ремонт і нові запчастини

Ціни на ремонт

Кращі ціни на ремонт телевізорів

Неповний список виробників,
телевізори яких ми ремонтуємо:

Телевізори

Послуги з ремонту та діагностики телевізорів Соні

Компанія «TV-майстра» не перший рік займається проведенням діагностики та ремонту телевізорів Sony в Одесі. Крім цього, компанія здійснює ремонт телевізорів інших марок, навіть старих моделей, які вже зняті з випуску. Якщо ви до цих пір не знайшли майстрів, яким не страшно довірити ремонт телевізора, можете сміливо звертатися за допомогою в нашу компанію.


Телевізори Соні відрізняються своєю популярністю. Дана американська компанія з виробництва відеотехніки була заснована ще в 1946-му році. За довгі роки своєї роботи техніка компанія змогла вийти на світовий рівень і зайняти передові позиції на ринку продажів відеотехніки.


Формування вартості на ремонт телевізорів Sony

У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, які люблять свою роботу і готові впоратися з будь-якою несправністю вашого улюбленого ТВ. Ми використовуємо тільки нове сучасне обладнання, яке дозволяє нам робити повноцінну діагностику приладу який вийшов з ладу.


Ремонт РК телевізорів Соні проводиться в нашому сервісному центрі. Також наші фахівці готові виїхати на дім для проведення діагностики поломки вашої ТВ техніки. Доставка зламаного пристрою до нашого сервісного центру здійснюється безкоштовно. Оплата за діагностику поломки ТВ також не стягується. Ви оплачуєте тільки ремонт телевізора, який проводиться тільки після проведення діагностики.


На все, що надаються послуги, ми видаємо гарантію про те, що телевізор 100% буде функціонувати в рамках зазначеного часового періоду.


Найчастіші несправності телевізійної техніки Sony


В основному, телевізори Соні потребують ремонту по ряду наступних причин:

Замовити ремонт телевізора Соні ви можете в нашому сервісному центрі. Для цього достатньо зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті і обговорити всі деталі проведення діагностики ТВ.

Ремонт телевизорів Соні отзывы:10.0 из 10.0: 10 голосов 15 комментариев.